O firmie

Od wielu lat specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji sanitarnych z zakresu sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, a także wewnętrznych instalacji gazu. Zakres naszej oferty obejmuje także udrażnianie i oczyszczanie kanalizacji. Naszą ofertę usług kierujemy głównie do Klientów indywidualnych i przedsiębiorstw z terenu Dolnego Śląska.


Wieloletnie doświadczenie z zakresu montażu instalacji oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami materiałów i urządzeń sanitarnych, którzy dają naszym pracownikom możliwości zapoznania się z najnowocześniejszymi technologiami. Zdobytą wiedzę w połączeniu z bogatym doświadczeniem z powodzeniem wykorzystujemy przy realizacji każdego nowego zlecenia.


Naszym Klientom gwarantujemy rzetelne i precyzyjne wykonanie prac zawsze w ustalonym terminie. To właśnie takie cechy, jak: terminowość, solidność i uczciwość naszych pracowników pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu Klientów, dla których staliśmy się Partnerami na długie lata. To właśnie dzięki temu stale możemy się rozwijać i poszerzać zakres naszych usług, aby móc spełniać wszelkie oczekiwania i potrzeby naszych Zleceniodawców.


Skontaktuj się z nami
i poznaj naszą ofertę.


Referencje

Właściciel firmy Pan Waldemar Wielgus cechuje się dobrymi zdolnościami organizacyjnymi, powierzone mu zdania wykonuje kompleksowo, rzetelnie i terminowo, jest osobą niekonfliktową, nawiązującą dobre relacje z klientem. Z pewnością możemy stwierdzić, że firma Pana Waldemara Wielgusa godna jest zaufania w przedmiocie świadczonych usług.

Łukasz Jakimowicz
Art-Deweloper Sp. z o.o.